top of page
Wieżowce Wyżej Times Square at Dawn

Nadzór księgowo-podatkowy

Zastanawiasz się jak możesz zaoszczędzić na obsłudze księgowo-podatkowej bez utraty jej jakości i prawidłowości rozliczeń?

Właśnie znalazłeś właściwe rozwiązanie!

Czym jest nadzór księgowy?

Nadzór księgowy to nowa usługa, którą oferujemy klientom nie wymagającym pełnej uwagi księgowego, a tym samym szukającym tańszego odpowiednika dla zwykłej obsługi księgowej.

Klientom udostępniamy nasz profesjonalny program księgowy, który sam dokonuje wszelkich księgowań i obliczeń podatków. Aby jednak mieć pewność, że wszelkie procesy księgowe zostały zrealizowane poprawnie, regularnie dokonujemy ich kontroli i informujemy o błędach i poprawkach. Wysyłamy również deklaracje i raporty do urzędów. Cała usługa odbywa się w modelu zdalnym.

2

Jak to działa?

W ramach naszej usługi klienci sami wprowadzają dokumenty do udostępnianego przez nas programu - ręcznie lub poprzez skany i system OCR. Cały proces zajmuje maksymalnie minutę.
Następnie system dokonuje wszelkich niezbędnych rozliczeń, a my weryfikujemy ich poprawność oraz wprowadzamy do nich ewentualne korekty, a na końcu wyliczamy podatki. Pomagamy również naszym klientom w trudniejszych, bardziej skomplikowanych przypadkach.

3

Czy nadzór księgowy jest możliwy przy pełnej księgowości - w spółkach i fundacjach?

Tak! Prezentowane przez nas rozwiązanie jest tak proste i intuicyjne, że możliwe jest wykorzystanie nadzoru księgowego również w pełnej księgowości. Klient może prowadzić pełne księgi równie prosto jak KPiR i mieć przy tym pewność poprawności rozliczeń.

4

Czy sam muszę wyliczać i weryfikować podatki?

Nie. W ramach naszej usługi zajmujemy się przygotowywaniem kompleksowej dokumentacji informacyjno-sprawozdawczej, a więc różnego rodzaju deklaracji oraz sprawozdań finansowych. Dokonujemy rozliczeń dla organów zewnętrznych, przeprowadzamy analizę kosztów, przygotowujemy również deklaracje podatkowe. Informujemy także naszych klientów o pojawiających się zmianach w przepisach podatkowych i ZUS.

5

Co zyskuję dzięki takiemu rozwiązaniu?

Nadzór księgowy to usługa, dzięki której nie musisz zatrudniać księgowego lub biura rachunkowego w swojej firmie, co oznacza dla Ciebie czystą oszczędność. Koszt nadzoru księgowego to nawet 50% mniej w porównaniu ze zwykłą obsługą księgową!

Dzięki przeprowadzanym przez nas kontrolom unikniesz wielu kosztownych błędów. Zapewniamy także kompetentną i obiektywną weryfikację wszelkich dokumentów, a przez to unikniesz różnych, poważnych konsekwencji prawnych. W razie potrzeby gwarantujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne, które może okazać się pomocne w rozwoju Twojej firmy oraz podejmowaniu istotnych decyzji.

Beautiful Landscape
Laptop i Notebook

Już dziś postaw na nowy rodzaj usługi i zapewnij sobie pewny rozwój w rozsądnej cenie.

bottom of page