top of page
Financial District
baner-biuro1-kckjyj1a (1) (1).png

POZNAJ NAS LEPIEJ

Od 2018 roku świadczymy zaufane certyfikowane usługi księgowe, które spełniają szeroką gamę potrzeb korporacyjnych i osobistych naszych klientów w całej Polsce. Spółkę przekształciliśmy w 2021 roku. Jesteśmy po to, aby zająć się wszystkimi Twoimi wymaganiami dotyczącymi zarządzania finansami, abyś mógł/a skupić się na najważniejszych priorytetach — w biznesie i życiu.

Certyfikat Księgowy C.I.K.

Jesteśmy licencjonowanym, ubezpieczonym biurem rachunkowym. Księgi prowadzimy od 2018 roku, a spółkę przekształciliśmy w 2021. Nasze biuro działa zdalnie na terenie całego kraju. Oferujemy obsługę i wymianę dokumentów w ramach chmury obliczeniowej.

Działamy w trzech językach - angielskim, polskim i rosyjskim. Mamy doświadczenie z rozliczaniem transakcji transgranicznych oraz wsparciu z zagranicznymi kontrahentami.

Nasi księgowi podlegają regularnemu doskonaleniu zawodowemu jako członkowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. 

Gwarantujemy, że z nami nie będziesz musiał ślęczeć nad fakturami. Wraz z podjęciem współpracy oferujemy cotygodniowe prasówki z najważniejszymi zmianami w prawie, darmowe fakturowanie, a nawet system ERP!

NAJKORZYSTNIEJSZE WARUNKI W SIECI

Dostosowujemy się do wymagań naszych klientów i tworzymy najlepiej dopasowane plany cenowe. 

Wraz z naszymi partnerami pomagamy wybrać właściwą formę działalności, znaleźć finansowanie czy odzyskać należności.

Dlaczego Lipiński i Mazur?

INNOWACYJNOŚĆ

Nie boimy się innowacji i pomagamy naszym klientom rozwijać biznes. Wspieramy w pozyskiwaniu funduszy i ulg podatkowych.

DOPASOWANIE

Oferujemy usługi księgowe szyte na miarę - bez sztywnych ram. Dopasowujemy się do twojego biznesu.

CZAS

Wybierając nasze zdalne biuro rachunkowe oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na dostarczenie dokumentów.

DOSTĘPNOŚĆ

Obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna. Dlatego zawsze błyskawicznie odpowiadamy na telefony i maile naszych klientów.

Referencje

Nasi klienci

bottom of page